Školní plavecký kurz

Je unikátní formou školy v přírodě s plaváním, kde žáci absolvují během pěti až šesti dnů celkem dvacet plaveckých lekcí v deseti blocích a splní tak celou polovinu povinné plavecké výuky, která ji díky Opatření v souladu s 4 odst. zákona č. 561/2004 Sb. Školského zákona řadí mezi povinné výukové postupy. Dále se žáci účastní celkem pěti devadesátiminutových doplňkových sportovních programů a pěti stejně dlouhých zábavních večerních programů. Kurzy probíhají v sedmi lokalitách České republiky:

Školní plavecký kurz. Plavecké kurzy Praha

Školní plavecký kurz organizujeme pro školy v rámci povinné plavecké výuky. Zajišťujeme pořádání kurzu plavání pro děti. Plavecké kurzy Praha. Náš plavecký kurz je unikátní formou školy v přírodě

Zajišťujeme organizaci kurzů plavání pro děti.

Zajišťujeme organizaci kurzů plavání pro děti a příměstské kurzy plavání a letní plavecké tábory. Školní plavecký kurz organizujeme pro školy v rámci povinné plavecké výuky.

Dětské plavecké kurzy pořádáme pro školy

Dětské plavecké kurzy jsou pořádané pro školy jako splnění povinné plavecké kurzy nřízené státem.

 

Hotel Fontána Lipno - výlety pro děti - plavecké kurzy pro školy a školní výlety s plaváním ZŠ pro děti

Hotel Fontána

se nachází v nadmořské výšce 750 m v malebné oblasti na břehu Lipna. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném hotelovém bazénu. Samotný resort je tvořen centrální budovou hotelu s několika ubytovacími budovami, vlastní novou písečnou pláží se sportovišti, cyklo trajektem a marinou.

 

Hotel Energetik - plavecký dětský kurz pro školy - škola v přírodě s plaváním v Krkonošském národním parku - školní plavecké kurzy ZŠ plavání

Hotel Energetik

leží v Krkonošském národním parku, kousek od Sněžky, přímo na sjezdovce Hnědý vrch. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném krytém hotelovém bazénu. Pro další aktivity je využíváno sousední hřiště, dětská herna, školící salónek a okolní krásná příroda.

 

Plavecké kurzy plavání pro děti v Hotelu Roušarka - školy v přírodě pro školy s plaváním

Hotel Roušarka

Hotel Roušarka leží v malebném městě Sušici na okraji Šumavy. Hodiny plavání probíhají v moderním bazénu nově vystaveného sportovního areálu přímo vedle hotelu. Pro další aktivity je využíván samotný areál včetně venkovních i indoorových hřišť či zdejší stezky.

 

Plavecké kurzy v Penzionu na Vysočině - školní plavecké kurzy pro děti a školní výlety s plavaním

Penzion na Vysočině

Penzion na Vysočině leží na okraji obce Hartmanice na pomezí Pardubického kraje, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném vnitřním bazénu se slanou vodou, která působí příznivě na pokožku dětí. Pro další aktivity je využíván velký venkovní areál se čtyřmi hřišti, venkovními bazény, posezením u krbu a přírodním ohništěm.

 

Hotel Jelenovská - plavecký dětský kurz pro školy - školy v přírodě s plaváním - školní plavecké kurzy ZŠ plavání

Hotel Jelenovská

je usazen uprostřed překrásné chráněné krajiny Bílých Karpat v lese, kde dominantou je nenarušená příroda, klid a čistý vzduch. Plavecká výuka probíhá ve vnitřním vyhřívaném hotelovém bazénu a sportovní program na venkovním hřišti vystavěném přímo v lese u hotelu.

 

Sporthotel Vlašim plavecké kurzy - přímestské tábory s plaváním - školní sportovní kurzy ZŠ Plavání

SPORTHOTEL VLAŠIM

leží v klidném prostředí nedaleko centra města Vlašim, které je vzdálené od Prahy jen 60 km. Sporthotel je součástí sportcentra, které poskytuje komplexní služby pro jednotlivce i organizované skupiny v oblasti sportu. Pro ubytované je k dispozici klubovna s reprodukční a video technikou a stravovací zařízení. Součástí areálu je sportovní hala, která nabízí kvalitní prostředÍ. Pro další sportovní činnosti je možné využít 4 tenisové kurty, krytý zimní stadion, atletickou dráhu, hřiště pro hokejbal a fotbalové hřiště.

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Sportcentrum Brandýs - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

Sportcentrum brandýs

se nachází v klidné části města Brandýs nad Labem v okrese Praha-východ.  Mezi velké výhody patří blízká dostupnost od hlavního města a přitom mnoho možností k trávení času v přírodě. Kromě vyhřívaného 25m bazénu je v areálu k dispozici kongresový sál, několik venkovních hřišť, sportovní hala a tělocvična. Od roku 2018 prošel objekt rozsáhlou rekonstrukcí a byl přetvořen z původní turistické ubytovny v současný certifikovaný hotel. Kromě sportovního vyžití nabízí místo také několik zajímavých kulturně-vzdělávacích aktivit. 

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Hotel Bystré - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

hotel bystré

má unikátní polohu v srdci Vysočiny. Jedná se o rodinný hotel vybudovaný z komplexu historických budov, který vyniká útulným ubytováním, bazénem se slanou vodou vhodným i pro alergiky a krásným multifunkčním mezonetovým sálem. Bystré se nachází ve Svratecko – křetínském trojúhelníku, kde díky velkému počtu památek, krajiny s potoky, rybníky a přehradami i kopcovitým terénem Žďárských vrchů, najde každý milovník přírody své oblíbené místo.

 

Hotel Tetřeví boudy plavecké kurzy - přímestské tábory s plaváním - školní sportovní kurzy ZŠ Plavání

HORSKÝ HOTEL TETŘEVÍ BOUDY

je oblíbená krkonošská horská rekreační samota na luční enklávě v nadmořské výšce 1030 m.n.m. s nádherným výhledem na Žalý a do kraje.
Hotel má celkem 4 budovy s různým typem ubytování. Na všech pokojích najdete vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Hotel nabízí jak venkovní tak vnitřní aktivity. Pro děti je připraven dětský klub a dětské hřiště, pískoviště a skluzavky.

Stravování probíhá formou:

  • snídaňový bufet
  • dopolední svačina
  • polední oběd
  • odpolední svačina
  • večeře
  • pitný režim po celý den

Doprava:

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět

  • LZE ŽÁDAT O PŘÍSPĚVEK NA KURZ U ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY.

 

Kontaktní formulář