Příměstský školní plavecký kurz

T

ento kurz lze absolvovat pouze v měsících listopad, prosinec, leden, únor a březen. Kurz není pobytový, žáci jsou na místo každý den ráno dováženi a odpoledne odváženi autobusem. V tomto formátu žáci splní během pěti dnů 20 plaveckých lekcí. Zároveň se účastní bohatého doprovodného programu probíhajícího ve vnitřních prostorách sportcentra, případně venku na zdejším hřišti. Součástí doprovodného programu je blok základů první pomoci, pohybové, společenské a tmelící aktivity.

Kurz zahrnuje neomezený pitný režim a 3 jídla včetně teplého oběda. Po dohodě lze nahradit sportovní program výukou a využít prostor konferenční místnosti. 

Školní plavecký kurz. Plavecké kurzy Praha

Školní plavecký kurz organizujeme pro školy v rámci povinné plavecké výuky. Zajišťujeme pořádání kurzu plavání pro děti. Plavecké kurzy Praha. Náš plavecký kurz je unikátní formou školy v přírodě

Zajišťujeme organizaci kurzů plavání pro děti.

Zajišťujeme organizaci kurzů plavání pro děti a příměstské kurzy plavání a letní plavecké tábory. Školní plavecký kurz organizujeme pro školy v rámci povinné plavecké výuky.

Dětské plavecké kurzy pořádáme pro školy

Dětské plavecké kurzy jsou pořádané pro školy jako splnění povinné plavecké kurzy nřízené státem.

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Sportcentrum Brandýs - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

Sportcentrum brandýs

se nachází v klidné části města Brandýs nad Labem v okrese Praha-východ.  Mezi velké výhody patří blízká dostupnost od hlavního města a přitom mnoho možností k trávení času v přírodě. Kromě vyhřívaného 25m bazénu je v areálu k dispozici kongresový sál, několik venkovních hřišť, sportovní hala a tělocvična. Od roku 2018 prošel objekt rozsáhlou rekonstrukcí a byl přetvořen z původní turistické ubytovny v současný certifikovaný hotel. Kromě sportovního vyžití nabízí místo také několik zajímavých kulturně-vzdělávacích aktivit. 

 

Doprava:

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět

 

Kontaktní formulář