Letní příměstské tábory

Letní příměstské tábory Praha – Dětský příměstský letní tábor je plavecký kurz

Letní příměstské tábory Praha jsou plavecké tábory pro děti neboli. Dětské plavecké kurzy probíhaji v Praze. Pořádáme příměstský plavecký letní tábor.

Letní příměstský tábor je plavecký kurz pro děti pořádaný pro školy i veřejnost. Školní plavecké kurzy organizujeme v rámci povinné plavecké výzky. Letní tábor se pořádá o letních prazdninách.

Školy v přírodě s plaváním pořádáme jako plavecký kurz pro školy. V ZŠ Plavání Praha naučíme vaše děti správně plavat a bát se vody.

Probíhají v plaveckém a sportovním areálu Hloubětín, v plaveckém bazénu a sportovním areálu Biotopu Radotín a nově i v bazénu Olšanka na Praze 3. Pro výuku jsou v Hloubětíně k dispozici dva kryté bazény napuštěné slanou vodou a venkovní letní bazén. V Radotíně pak moderní 25m bazén s velkou relaxační zónou. Zahrnují deset devadesátiminutových plaveckých bloků, doplňkové sportovní a zábavní aktivity. Kurzy probíhají v červenci a srpnu, vždy od pondělí do pátku a nezahrnují ubytování. Cena činí 4600 Kč aje možné žádat příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.

Stravování probíhá formou:

• dopolední svačina
      • polední oběd
      • odpolední svačina a pitný režim po celý den

Na kurz se lze přihlásit pomocí online formuláře. Obratem vám zašleme podrobnější informace a potvrzení předběžné rezervace.

Objednat kurz